Spotkania grudzień 2020

SPOTKANIA EDUKACYJNE ISACA WARSZAWA

16 grudnia, środa godz. 17:30
Miejsce:
Transmisja ONLINE/LIVE - nasz kanał na YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCXWFY3u0xkf6jTlj3T1UDEw/live)
Program spotkania:
Jak zdalnie rekrutować i wprowadzać pracowników do zespołów stałych i projektowych; a co dalej?

Szanowni Członkowie i Sympatycy.

We współpracy z Nørd HR zapraszamy na drugie spotkanie edukacyjne poświęcone pracy zdalnej - tym razem dla osób kierujących zespołami - kierowników i dyrektorów, audytorów wiodących, project managerów. Zanim epidemia wygaśnie, jeszcze przez parę miesięcy jesteśmy skazani na zdalną pracę i zdalną rekrutację. A gdy już wróci praca w biurach - może pojawić się problem integracji pracowników zdalnych z resztą zespołu. Chcemy Wam pomóc zmierzyć się z tymi wyzwaniami, dlatego zachęcamy Was do uczestniczenia w spotkaniu. Jest ono całkowicie otwarte, dlatego porozmawiajcie o nim również ze swoimi przełożonymi, z zaprzyjaźnionymi szefami innych działów czy projektów, oraz z osobami z HR w swojej firmie. Za 2 dni dostaniecie skrócone zaproszenie, które będziecie mogli im przesłać, żeby sobie je wpisali do kalendarza.

Zapisz w kalendarzu: http://isaca.waw.pl/spotkania/invite.ics

W przypadku dużego zainteresowania i odzewu, możliwe jest kolejne spotkanie: jak utrzymać jedność zespołu składającego się ze starych znających się pracowników i nowych zdalnych.

Prezentujący: Beata Stramska i Iwona Wawrzyniak z Nørd HR

Jak zdalnie rekrutować i wprowadzać pracowników do zespołów stałych i projektowych; a co dalej?

✅Nowa rzeczywistość narzuca konieczność odnajdywania efektywnych sposobów na zdalną współpracę i komunikowanie się. Procesy związane z rekrutacją i wprowadzaniem pracowników przenoszą się online. Elastyczność, zdolność do dostosowywania się do zmian i otwartość na nowe, niestandardowe rozwiązania są teraz kluczem do sukcesu. Jak się w tym odnaleźć?

Do zobaczenia na webinarze!

Nørd HR jest innowacyjną i przyjazną dla klienta firmą rekrutacyjną, która koncentruje się na dostarczaniu inteligentnych rozwiązań HR dostosowanych do potrzeb klientów. Oferujemy unikalne, kompleksowe usługi z zakresu HR, począwszy od rekrutacji dedykowanej, wsparcia w mentoringu pracowników, szkoleń z zakresu umiejętności miękkich i bycia partnerem we wszystkich kwestiach związanych z HR.

Pełna agenda spotkania:

1. Jak rekrutować pracowników do zespołów zdalnych (dział a zespół projektowy):
Jakich cech szukać i jak je weryfikować
 • Z jakich narzędzi skorzystać (testy, kwestionariusze, case study)
 • Powrót do korzeni – korzystamy z referencji
 • Narzędzia do video-rekrutacji


 • 2. Jak efektywnie przeprowadzić onboarding:
 • Jak zaprojektować proces (workflow, formalności)
 • Pierwszy dzień pracy
 • Follow up – jak monitorujemy wdrożenie
 • Wprowadzenie w firmę a wprowadzenie do zespołu projektowego
 • Rola lidera – czego oczekujemy od lidera w czasach zdalnej pracy


 • 3. Czego możemy oczekiwać od firm rekrutacyjnych?

  4. Ryzyka krótko i długoterminowe w pracy zdalnej.


  Prowadzące:

  Beata Stramska
  – Założycielka/CEO Nørd HR. Beata zarządza codzienną działalnością firmy i jest odpowiedzialna za większość relacji z Klientami. Beata uwielbia północny styl zarządzania i jest pasjonatką kultury skandynawskiej. Po godzinach jest zapaloną biegaczką i entuzjastką zdrowego stylu życia.

  Iwona Wawrzyniak – Recruitment&HR Business Partner w Nørd HR. Posiadając 10 lat doświadczenia w dziedzinie HR, Iwona zapewnia codzienną współpracę z klientami biznesowymi i kandydatami. Rekrutuje na stanowiska kierownicze i specjalistyczne, doradza w zakresie miękkich rozwiązań HR, rozwoju kariery i prowadzi szkolenia. Po pracy spełnia się w roli aktywnej mamy 3 młodzieńców.

  Uwaga:

  Wstęp wolny - bez zapisów.
  CPE: 2